ایجاد حساب کاربری

Fields marked with an asterisk (*) are required.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
ایمیل *
تایید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

بلاگ1

قوانین و مقررات دوره های حضوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شما با عضویت در دوره های حضوری و خدمات جانبی خانه ی آیلتس و تافل ایران،  دارای حقوق و البته وظایفی خواهید شد که آشنایی با آنها و رعایت مفاد آن ، ما را در خدمت رسانی به شما عزیزان مصمم تر و توانا تر خواهد کرد.

 

دانشجویان عزیز ، لطفا قبل از واریز هر گونه وجهی برای ثبت نام در کلاسهای حضوری ، موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند:

 ضمن خوش آمد گویی به همه ی شما عزیزان ، لطفا با مطالعه و رعایت مفاد زیر ، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما ، یاری کنید. پیشاپیش از حُسن نظر شما سپاسگزاریم:

 

 1. همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. بی دقتی و سهل انگاری در دریافت تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای زرفین ایجاد نمیکند.
 2. طول دوره استاندارد برای یک کلاس یک نفره 24 جلسه ی 60 دقیقه ، دو نفره 24 جلسه ی 90 دقیقه، سه و چهار نفره 24 جلسه ی 120 دقیقه میباشد. و یا به صورت تعریف شده طبق توافق مکتوب دیگر.
 3. کلاس در تعطیلات رسمی تشکیل نمیشود ولی جبرانی آن برگزار میگردد.
 4. تغییر روز و ساعت کلاس فقط مشروط بر موافقت استاد و کسب موافقت همه ی دانشجویان امکان پذیر است.
 5. محل تشکیل کلاس در دفتر شخصی آقای غفاریان/ و یا  واقع در .................................................................................... میباشد. رعایت نظم و انضباط در محل کلاس و رعایت سکوت در راه پله و آسانسور اکیدا درخواست میشود. عدم رعایت نظم و انظباط در رفت و آمد میتواند موجب لغو یکطرفه قرارداد گردد.
 6. کلاس ها زیر نظر استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد.
 7. استاد میتواند در ساعات اضافی بر بند 1 و 2 فوق از کمک استادان دیگر در ارایه ی مطلب بهره مند گردد. دانشجو بابت این ساعات اضافی هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکند.
 8. استاد موظف است در صورت غیبت و عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی ،آن جلسه را در اولین زمان ممکن جبران کند. از طرفی استاد نسبت به جبران جلساتی که هر یک از دانشجویان غیبت یا تاخیر دارند مسوولیتی ندارد.
 9. دانشجو موظف است کلیه ی تکالیف و تمرینهای محوله را به نحو احسن انجام داده و در کلاس نیز حضور فعال داشته باشد. در غیر اینصورت مسوولیت عقب افتادگی از روند کلاس تماما با خود وی خواهد بود.
 10. رکورد (ظبط کردن) گفته های استاد توسط انواع دستگاههای الکترونیکی فقط در جلسات speaking امکان پذیر است و دانشجو به امانت داری و عدم انتشار آن متعهد میباشد، در صورت انتشار فایلهای صوتی به هر صورت و در هر مکان حقیقی و مجازی، دانشجو ملزم به جبران خسارت و پذیرای هر نوع مجازات قانونی میباشد.
 11. جابجایی و لغو تک جلسه در کلاسهای نیمه خصوصی با موافقت همه همکلاسها برای یکبار امکان پذیر است، و در کلاسهای خصوصی تا 10 درصد کل جلسات با موافقت استاد و تا 24 ساعت قبل بلا مانع میباشد. در غیر اینصورت و یا بیش از این نعداد ، معادل یک دوم آن جلسه و حداقل 30 دقیقه محاسبه میشود.عدم حضور در کلاس خصوصی تک نفره بدون اطلاع قبلی (no show up)و همینطور کنسل یکطرفه کلاسی که برای تعطیلات رسمی توافق شده بوده  معادل 60 دقیقه کامل محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.
 12. تاخیر ورود دانشجو تا 10 دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.
 13. در صورت غیبت بیش از 2 جلسه در هر مهارت و یا عدم انجام  تکالیف و همینطور عدم رعایت نظم و انظباط مورد بند 4 فوق، استاد میتواند از حضور دانشجوی خاطی در جلسات بعدی ممانعت نماید و یا از ادامه ی کلاس به طور کل در هر مقطعی ممانعت کند.
 14. دانشجو موظف است نسبت به پرداخت به موقع شهریه کلاس اقدام کند. شهریه ی هر ماه در ابتدای همان ماه واریز گردد. تاخیر بیش از یک هفته بدون کسب موافقت کتبی استاد سبب اخراج دانشجو خواهد شد. در صورت تمایل دانشجو میتواند ظرف یکهفته از شروع کلاس، کل اقساط شهریه باقیمانده را پرداخت نموده و از 5% تخفیف بهره مند گردد.
 15. شماره حساب بانک پاسارگاد 1 1331186 800 272 به نام رضا غفاریان جهت واریز شهریه معرفی میگردد.
 16. کنسل کردن  جلسات  و یا تعلیق کلاس و یا غیبت و تاخیر هیچکدام مجوزی برای تاخیر در پرداخت اقساط شهریه نخواهد بود.
 17. در صورت تاخیر در شهریه بیش از یک هفته و یا بدون موافقت کتبی استاد، موارد زیر ملغی شده و استاد تعهدی در قبال آن ندارد و عقد قرارداد با مفاد جدید لازم است:
 18. شهریه ی مورد توافق در قرارداد و تخفیفها از درجه اعتبار ساقط است. تخفیف ها تنها زمانی معتبر است که قرارداد بدون وقفه و تا آخر اجرا شود.
 19. استاد در مورد روز و ساعت کلاس به شکل سابق تعهدی ندارد.
 20. تعلیق و یا تاخیر در پرداختها، بیش از یک ماه موجب لغو کل قرارداد میگردد و مبلغی مسترد نمیگردد.
 21. دانشجو موظف است در پرداخت به موقع شهریه و حضور مرتب و به موقع در کلاس کوشا باشد. در غیر اینصورت کلاس برای وی تشکیل نخواهد شد.
 22. قوانین کنسلی:
  1. در کلاسهای نیمه خصوصی در صورت اخراج دانشجو از کلاس به دلایل فوق و یادر صورت انصراف دانشجو از شرکت در کلاس بنا بر مصالح شخصی ، تا بعد از جلسه ی اول 30% و تا فبل از جلسه ی سوم 50 درصد مبلغ دریافتی کسر و مابقی حد اکثر تا 20 روز به دانشجو مسترد میشود ولی بعد از جلسه ی سوم هیچ هزینه ای به وی مسترد نخواهد گردید.
  2. اما در کلاسهای خصوصی تک نفره و دو نفره ، و گروههایی که با هم کلاس تشکیل داده اند، در صورت لغو کلاس به هر دلیلی ، ابتدا حق  التدریس جلسات برگزار شده محاسبه و کسر میشود (این مبلغ در هیچ شرایطی کمتر از شهریه ی 6 ساعت نخواهد بود) و مبلغ باقیمانده  در وجه دانشجو و حد اکثر تا 20 روز بعد قابل استرداد است مشروط بر اینکه عدم تمایل به ادامه ی کلاس تا یک هفته قبل از طریق ایمیل و یا کتبی به استاد اعلام گردد. پیامک پذیرفته نیست.
 23. در عین حال در کلاسهای نیمه خصوصی چند نفره در صورت کاهش یا افزایش تعداد دانشجویان بر اثر انصراف و یا ثبت نام جدید، تعداد ساعات ، و طول زمان هر جلسه مطابق بند 1 همین قرارداد و بسته به تعداد نفرات جدید تغییر میکند.

 

خاضعانه تقاضا مندیم هرگونه شکایت ، پیشنهاد یا انتقاد سازنده ی خود را به نشانی ایمیل  info[at]about-ielts.com ارسال فرمایید.

ورژن 4.2 ویرایش شده در تاریخ 27 بهمن 96

 

 


جامع ترین مرکز آموزش و مشاوره ی آمادگی آزمونهای آیلتس و تافل زیر نظر استاد بهروز غفاریان:

دوره های حضوری، هیبریدی، و اینترنتی

ارایه ی منابع رسمی و کمکی آزمون

مشاوره ی حرفه ای و تبیین نقشه ی راه

آخرین درسنامه ها

مقدمه ای بر بخش گفتاری

مقدمه ای بر بخش گفتاری

بخش گفتاری یا speakingدر آزمون آیلتس از سه قسمت تش...

نکاتی در باره ی بخش شنیداری

نکاتی در باره ی بخش شنیدا...

در بخش شنیداری ، برای کسب بهترین نمره ی ممکن باید...

مقدمه ای بر ریدینگ - جنرال

مقدمه ای بر ریدینگ - جنرا...

برای کسب موفقیت در بخش (reading) در آزمون آیلتس جن...

مقدمه ای بر ریدینگ - آکادمیک

مقدمه ای بر ریدینگ - آکاد...

برای کسب موفقیت در بخش (reading) در آزمون آیلتس آک...

مقدمه ای بر نگارش - مقاله

مقدمه ای بر نگارش - مقاله

در بخش دوم نگارش آزمون آیلتس از شما خواسته میشود ی...

مقدمه ای بر نگارش - آکادمیک

مقدمه ای بر نگارش - آکادم...

نگارش آیلتس آکادمیک دو قسمت دارد: قسمت اول یک نمود...

مقدمه ای بر نگارش جنرال

مقدمه ای بر نگارش جنرال

نگارش آیلتس جنرال دو قسمت دارد: قسمت اول یک نامه ی...

نگارش تافل - بخش 2 مقاله ی مستقل

نگارش تافل - بخش 2 مقاله...

در آزمون تافل آی بی تی و در بخش نگارش 2 تا task خو...

در باره ی نگارش آیلتس

در باره ی نگارش آیلتس

در باره ی بخش نگارش در آزمون آیلتس شامل: معرفی، در...

درباره ی آیلتس

درباره ی آیلتس

در باره ی آزمون آیلتس چه می خواهید بدانید؟ از سیر...

Speaking sample UK 2018

Speaking sample UK 2018

IELTS Speaking - UK January 2018

Speaking sample 2018

Speaking sample 2018

نمونه سوال سال 2018 - بخش گفتاری آیلتس در کشور است...

Writing sample - Academic

Writing sample - Academic

IELTS sample questions - Iran 2018

Writing Sample - General Training

Writing Sample - General...

IELTS Writing General Training - Australia 2018

معرفی بخش دوم آزمون گفتاری

معرفی بخش دوم آزمون گفتار...

در بخش گفتاری آزمون آیلتس ، 3 قسمت مجزا وجود دارد....

صفحه ی من در لینکد این
    

جستجو